شرایط بازدید و شرکت در کارگاه های احمد نادعلیان در پلور

هنرمندسرای و نگارخانه پردیس پلور یک باغ است که بیش از 500 متر مساحت دارد این باغ دارای یک بنای سه طبقه که چشمنداز خوبی به طبیعت اطراف دارد و یک خانه کوچک است که به هنگام برگزاری برنامه های آموزشی و کارگاه ها مورد استفاده میهمانان قرار میگیرد.  این بنا میزبان هنرمندان بین المللی است که تمایل دارند در طبیعت ایران در زمینه هنر محیطی اثرشان را اجرا نمایند.

 

پنجره ساختمان مرکز هنر پردیس پلور و کوه دماوند
پنجره ساختمان مرکز هنر پردیس پلور و کوه دماوند

علاقمندانی که به منطقه پلور سفر می کنند، پس از هماهنگی قبلی می توانند از باغ و نگارخانه پردیس پلور بازدید نمایند. بازدید از این باغ مشروط بوده است.

برای افرادی که می خواهند فقط بازدید کنند:

بدون شک به دلیل جاذبه های طبیعی منطقه افراد زیادی در اواخر بهار و تابستان از منطقه بازدید می کنند. پیدا کردن سایه درخت، دسترسی به آب گورا و سرویس بهداشتی یکی از مشکلات عمده است. باغ پردیس محیط مناسبی است که علاوه بر استراحت در سایه درختان شما می توانید از یک فضای هنری بازدید کنید. ورودیه برای بازدید از مجموعه برای هر نفر یکصد هزار تومان و دانشجویان پنجاه هزار تومان تعیین شده است.

در صورتی که هر بازدید کننده ای از آثار زنان و احمد نادعلیان خرید داشته باشند ورودیه دریافت نمی شود. شرط معافیت از ورودیه برای هر نفر یکصد و پنجاه هزار تومان و دانشجویان هر نفر یکصد هزار تومان تعیین شده است.

هماهنگی قبلی الزامی است. برای هماهنگی به واتساپ احمد نادعلیان پیام بدهید. 09391482177

برگزاری کارگاه برای گروه

در صورت درخواست جمعی امکان برگزاری کارگاه هنر معاصر و هنر محیطی وجود دارد. برای یک کارگاه جمعی یک روزه برای هر نفر دویست هزار تومان باید پرداخت شود. در صورت درخواست برای جمع تا دوازده نفر شرگت در کارگاه و یک شب اقامت برای هر نفر چهارصد هزار تومان.

* در صورت مشارکت در کارهای عمرانی مرکز هنر پردیس مثل رنگ آمیزی و کارهای مورد نیاز باغ هزینه کارگاه و اقامت دریافت نمی شود. متناسب با نوع کار ممکن است از افراد پذیرایی شود.

اگر به صورت گروهی درخواست داده شود هزینه کارگاه با توجه به تعداد افراد و عنوان کارگاه اعلام می شود و برای شرکت کننده ها هزبنه مناسب تر است.

 

برگزاری کارگاه برای جمع کمتر از پنج نفر

افراد علاقمند که تعدادشان از پنج نفر کمتر باشد برای شرکت در کارگاه های دو روزه و یک شب اقامت می توانند در محیط باغ و اتاق ها ساکن شوند. اتاق ها با بخاری گرم می شوند. اما داشتن کیسه خواب حرفه ای و یا وسایل خواب ضروری است. هزینه دو روز ماندن در باغ و یک شب اسکان و راهنمایی کارگاه برای هر نفر پانصد هزار تومان تعیین شده است. گروه های کمتر از پنج نفر برای شرکت در کارگاه یک روزه هر نفر سیصد هزار تومان می پردازند. برای افراد در حمع کوچک نیز در صورت وجود و  انجام کار داوطلبانه در محیط باغ فقط ورودیه و هزینه شرکت در کاگاه دریافت نمی شود.

برای بازدید نیز هماهنگی قبلی الزامی است. برای هماهنگی به واتساپ احمد نادعلیان پیام بدهید. 0939148217

هنرمندان داوطلب در باغ مرکز هنر پردیس پلور

 

 

هنرمندان محیطی در طبقه سوم بنا همزمان با جشنواره های محیطی
هنرمندان محیطی در طبقه سوم بنا همزمان با جشنواره های محیطی

 

شب های مرکز هنر پردیس پلور
شب های مرکز هنر پردیس پلور

 

ساختمان مرکز هنر پردیس پلور و کوه دماوند
ساختمان مرکز هنر پردیس پلور و کوه دماوند

شرایط بازدید از خانه و کارگاه احمد نادعلیان در تهران

هنرمندان محیطی در باغ پردیس همزمان با جشنواره های محیطی
هنرمندان محیطی در باغ پردیس همزمان با جشنواره های محیطی

 

 

بازدید دانشجویان هنر از باغ پردیس
بازدید دانشجویان هنر از باغ پردیس

 

باغ پردیس در پلور، سال 1377
باغ پردیس در پلور، سال 1377

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *