جزیره هرمز: معرفی راهنما، راننده، بومگردی، اقامتگاه، سویت مستقل، هتل و غذاخوری ها

برای حمایت از کتابخانه موزه دکتر نادعلیان  همکاران و دوستان بومی ما در جزیره هرمز برای سفر شما به آنجا راننده، راهنما، بومگردی، اقامتگاه، سویت مستقل، هتل و غذاخوری ها را به شما معرفی می نمایند. از مهر ماه 1399 کتابخانه شروع به کار کرده است و روزانه کودکان این کتاب ها را امانت می برنند . تمام اطلاعات مربوط به فعالیت کتابخانه ثبت می شود . خلاصه گویی کتاب ها از طریق فیلم ذخیره می گردد .  در حال حاضر نزدیک به هزار جلد کتاب جمع آوری شده است که بیشتر آنها کتاب های سنین کودکان است.  لینک زیر را ببینید و با کتابخانه خلاق و متفاوت موزه دکتر نادعلیان در جزیره هرمز آشنا شوید. 

کتابخانه خلاق و متفاوت موزه دکتر نادعلیان در جزیره هرمز

چگونه از این کتابخانه حمایت می شود. 

برای خدمات اطلاع رسانی، پاسخوگیی و راهنمایی دوستان ما به شما توصیه می شود که بعد از ثبت کلی رزرو و تاییدیه نهایی از طرف شما ، میزان 15 درصد هزینه کلی را برای حمایت از کتابخانه را بصورت مستقیم به شماره کارت ایشان واریز نمائید و هزینه باقیمانده را به رزرو کننده و هماهنگ کننده سفرتان پرداخت کنید .

مدیریت و معرفی راهنمای گردشگری و راننده ها محمود هرمزی:  شماره واتساپ  09150217379

 آقای محمود هرمزی تنها بومی جزیره هرمز هستند که علاوه بر مدرک کارشناسی محبط زیست دوره های رسمی راهنمای گردشگری و کارشناس فنی را گذرانده اند. با توجه به اینکه مدیر تنها آژانس رسمی در جزیره هرمز هستند و امکانات موجود کارشان را حرفه ای انجام می دهند. شما با انتخاب بومگردی هایی که ایشان معرفی می کنند در توسعه فرهنگی جزیره نقش خواهید داشت.

همکاران راننده: شهاب دریاپیمای هرمزی، محمد ملاحی، محمد حریری، محمد اوج هرمزی، مهدی زارعی، مصطفی دانه چین و …  بزودی راننده های بیشتری معرفی می شوند. 

برای معرفی بومگردی، اقامتگاه، سویت مستقل، هتل و غذاخوری جزیره با خانم مهسا اوج هرمزی از راهنمایان موزه در تماس باشید: 09302377899

ساعات پاسخگویی هم
۰۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰
۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰

و یا در شماره واتساپ ایشان پیام بدهید:  09302377899

در صورتی موفق به تماس نشدید با مدیر موزه آقای محمود هرمزی در ارتباط باشید:  شماره واتساپ  09150217379

دیگر همکاران:  نادیا کریمی ، حسن دریاپیمای هرمزی، حمیده پورشمالی

 

طبیعت جزیره رنگین کمانی جزیره هرمز

جزیره هرمز: راهنمایی سفر، اقامت، غذا، گردش و آشنایی با طبیعت و فرهنگ

برای راهنمایی سفر، اقامت، غذا، گردش و آشنایی با طبیعت و فرهنگ با ما در تماس باشید. ما به شما کمک می کنیم که با توجه به علاقه، بودجه و سلیقه شما بهترین مکان را برای اسکان انتخاب نمائید، راهنمایان و راننده های مورد تایید ما شما را در بازدید امکان طبیعی همراهی کنند. بهترین غذا را با قیمت مناسب تهیه نمایید. با فرهنگ و آداب و رسوم و آئیین های مردم جزیره آشنا شوید.

مدیر محمود هرمزی، معرفی اسکان نادیا ..  و  …

جایجایی در جزیره

  • توجه: واقعیت را اگر بخواهید بدانید هزینه های گردشگری خصوصا وسیله نقلیه و تا حدودی اسکان در جزیره هرمز شناور است.  هزینه هایی که اینجا اعلام می شود میانگین است. گاهی در فصل و روزهای کم گردشگر بعضی از راننده ها با هزینه کمتری جزیره را نشان بدهند. در فصل های پر گردشگر هزینه ها گاهی بیشتر اعلام می شود. در زمانی که تعطیلات بین هفته وجود داشته باشد و گدشگر زیاد هزینه بیشتری مطالبه می شود. در اصل با این روش زیان فصل بیکاری و روزهایی که دریا مواج است و ممکن است مسافر نباشد جبران می شود. برای اطلاعات به روز با همکاران ما در ارتباط باشید. ما بهترین شرایط را به شما پیشنهاد می دهیم و توصیه می کنیم اگر برای شما امکان دارد فصل خلوت و یا روزهای وسط هفته و نه نزدیک به تعطیلات را انتخاب کنید. 

بیشترین نوع وسیله نقلیه در جزیره هرمز موتور سه چرخ ها هستند ، تعدادی کمتری سواری ، وانت دوکابین و هایس .

لیست وسایل نقلیه

موتور سه چرخ :

در کشور هندوستان به این وسیله توتوک می گویند . حداکثر میزان ظرفیت برای این وسیله 5 نفر می باشد .

در حال حاضر هزینه گشت جزیره با استفاده از موتور سه چرخ ها بصورت دوری محاسبه می شود که حدود سه تا چهار ساعت خواهد بود .  تا شش نفر ظرفیت دارد. 

هزینه گشت جزیره با موتور سه چرخ در حال حاضر با توجه به توضیحات بالا مبلغ 300.000 تومان است .

سواری  :

حداکثر ظرفیت این وسیله 4 نفر می باشد .

هزینه گشت جزیره با احتساب دوری بودن هزینه ها در حال حاضر حدودا مبلغ 350.00 تومان است .

وانت دوکابین :

تا 8 نفر ظرفیت دارد ( حدود 4 نفر داخل ماشین و 4 نفر در بالا ) .

هزینه گشت جزیره با احتساب دوری بودن در حال حاضر مبلغ 400.000 تومان است .

هایس :

هایس ( ون ) ممکن است 11 نفره و یا 14 نفره باشد .

هایس 11 نفره : 500 هزار تومان

هایس 14 نفره : 550 هزار تومان

جزیره هرمز، راهنمای سفر، توصیه ها، دیدنی ها و جاذبه ها

بومگردی ها و اقامتگاه ها

مکان اقامت شما هم با توجه به نوع انتخاب تان ، می تواند هزینه متفاوتی داشته باشد.   بعضی از این اقامتگاه ها بصورت مستقل هستند و بغضی دیگر یک فضای مشترک از حیاط و سرویس بهداشتی دارند .

 

در جزیره هرمز سفره خانه های بسیاری وجود دارند. با توجه به نوع غذایی که دوست دارید و هزینه می توانید در بعضی از بودگردی ها و یا سفرخانه ها غذا سفارش دهید.   

 

 

 

دسته بندی: موزه برچسب ها:

نطرات در “جزیره هرمز: معرفی راهنما، راننده، بومگردی، اقامتگاه، سویت مستقل، هتل و غذاخوری ها

  1. اشتراک ها: جزیره هرمز، راهنمای سفر، توصیه ها، دیدنی ها و جاذبه ها -

  2. اشتراک ها: دانلود رایگان نقشه جزیره هرمز شامل همه جاذبه های طبیعی و فرهنگی - Dr. Nadalian

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *